Uniwersytet Zielonogórski
Wyślij wiadomość Strona główna
Oficyna Wydawnicza Uniwersytetu Zielonogórskiego



 
 
Strona główna > Kontakt

Pracownicy Oficyny Wydawniczej

Dyrektor Oficyny Wydawniczej UZ


inż. Franciszek Runiec


tel. (68) 328-78-63
tel. kom. 503 526 947

e-mail:F.Runiec@ow.uz.zgora.pl
I piętro, pok. 119

Zastępca Dyrektora Oficyny Wydawniczej UZ - Redaktor naczelny

a.gruszka.jpg


mgr Agnieszka Gruszka

tel. (068) 328 47 15
tel. kom. 506 288 054

e-mail:A.Gruszka@ow.uz.zgora.pl

Budynek A4

I piętro, pok. 117

Sekretarz Wydawnictwa


p.o. sekretarza OW
inż. Dorota Danielak

tel. (68) 328–78–64

tel. kom. 503 526 970
e-mail:Sekretariat@ow.uz.zgora.pl


Budynek A4
I piętro, pok. 118


mgr Anna Cejmer-Kamińska
(absencja)

Redaktorzy


mgr Ewa Popiłka
starszy redaktor
moderator strony internetowej


tel. (68) 328–24–49
e-mail: E.Popilka@ow.uz.zgora.pl
ul. Podgórna 50, bud. A4
parter, pok. 5


mgr Beata Szczeszek  
starszy redaktor

tel. (68) 328–26–35
e-mail: B.Szczeszek@ow.uz.zgora.pl
ul. Podgórna 50, bud. A4
parter, pok. 2


Jolanta Karska
starszy redaktor techniczny

tel. (68) 328–26–21
ul. Podgórna 50, bud. A4
I piętro, pok. 121



mgr Arkadiusz Sroka
redaktor techniczny


tel. (68) 328–26–02
e-mail:A.Sroka@ow.uz.zgora.pl
ul. Podgórna 50, bud. A4
I piętro, pok. 120


mgr inż. Anna Strzyżewska
starszy redaktor techniczny


tel. (68) 328–27–13
e-mail:
A.Strzyzewska@ow.uz.zgora.pl
ul. Podgórna 50, bud. A4
parter, pok. 1 A




Dystrybucja



lic. Małgorzata Bulczyńska
 
 Księgarz
 

 Prowadząca Magazyn Książek
 Oficyny Wydawniczej UZ
 Sprzedaż książek

 tel. (68) 328-78-44
 e-mail:
M.Bulczynska@ow.uz.zgora.pl
 zamówienia: księgarnia
 ul. Podgórna 50, bud. A4
 parter, pok. 4



lic. Witold Koźmiński

 Księgarz 
 Prowadzący Magazyn Książek
 Oficyny Wydawniczej UZ
 Sprzedaż książek

 tel./faks (68) 328-78-44
 W.Kozminski@ow.uz.zgora.pl
 zamówienia: księgarnia
 ul. Podgórna 50, bud. A4
 parter, pok. 4

Poligrafia


 
Leopold Cieślak
operator maszyny do druku cyfrowego

tel. (68) 328-27-09
ul. Podgórna 50,Budynek A4
parter, pok. 14B


Adam Ziemski
operator maszyny do druku cyfrowego

tel. (68) 328-27-18/ 27-10
e-mail:A.Ziemski@adm.uz.zgora.pl
ul. Podgórna 50,Budynek A4
parter, pok. 14A
 

Arkadiusz Kokociński
introligator

tel. (68) 328-27-10
ul. Podgórna 50,Budynek A4
Introligatornia, parter
 
   Uniwersytet Zielonogórski (C) 2009 .:. D&C by: JARY